گروه بازرگانی بیردکو
جمعه - ۳ مرداد ۱۳۹۹
خانه / ساعت دیواری / صادرات ساعت دیواری جدید به کشور های همسایه

صادرات ساعت دیواری جدید به کشور های همسایه

امروز افراد زیادی برای تزیین خانه هایشان از وسایلات تزیینی مختلف استفاده می‌کنند. یکی از این وسایل ها ساعت دیواری می باشد. ایرانی های زیادی برای تزیین خانه هایشان از ساعت دیواری استفاده می‌کنند. و بهترین اجناس را برای خانه هایشان انتخاب می کنند، البته در ایران ساعت های مختلفی وجود دارد که در کارخانه ها و کارگاه ها در سرتاسر کشور تولید می‌شوند، و به بازار عرضه می گردند. این ساعت ها جنس های مختلفی دارند، مثل ساعت‌های شیشه‌ای، ساعت های پلاستیکی، ساعت هایی از جنس ام دی اف، و چوب و ساعت هایی از جنس انواع فلزات، این ساعت ها با طرح های مختلفی درست می شود. برای مثال ساعت ها به صورت تیکه تیکه به دیوار نصب می شوند تا جلوی زیباتری به خانه دهد یا ساعت هایی ایستا که در رستوران‌ها و مجالس عروسی مورد استفاده قرار می گیرد. البته همه افراد به دنبال ساعت دیواری جدید هستند تا با بقیه ساعت ها متمایز تر باشد.

صادرات ساعت دیواری جدید به کشور های همسایه

راهنمای کامل خرید ساعت دیواری جدید

راهنمای کامل خرید ساعت دیواری جدیدافرادی که به دنبال بهترین ساعت از نظر جنس و طرح هستند، باید از فروشگاههای معتبر کشور خریداری کنن و به هر فروشنده ای اعتماد نکنند. یا به صورت حضوری از کارگاه ها چوب بری سفارش دهند تا هر طرحی که در نظر دارند را بتوانند تهیه کنند.

افرادی که به دنبال ساعت های ارزان هستند، بهتر است ساعت هایی از جنس پلاستیک را انتخاب کنند. یا آن ساعت هایی را که جنس و طرح ساده ای دارند را خریداری کنند.  اگر هم به دنبال ساعت دیواری گرانقیمت هستید، بهتر است ساعت دیواری از جنس چوب را انتخاب کنید.

خرید ساعت دیواری باید به گونه‌ای باشد که رنگ آن با خانه هم خوانی داشته باشد. تا دکوراسیون شما را بد جلوه ندهد، همچنین زمانی که میخواهید ساعت‌دیواری خریداری کنید، باید به اندازه آن توجه کنید تا ساعت دیواری به اندازه دیوار شما بخورد زیاد کوچک و زیاد بزرگ نباشد.

کارخانه تولیدی ساعت دیواری در تبریز

کارخانه تولیدی ساعت دیواری در تبریزامروزه استان تبریز به یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان داخل کشور تبدیل شده است، که ساعت دیواری یکی از این تولیدات می باشد. 

این ساعت در کارگاه ها و کارخانه ها تولید می شود. این استان دارای تولیدی های معتبر زیادی است، که هر کدام از طرح و رنگ مختلفی در ساعت هایشان استفاده می کنند. تولید ساعت دیواری در این استان به گونه ای صورت می گیرد، که آنجا را یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کشور تبدیل کرده است. و اگر قصد خرید ساعت دیواری را دارید مشاوران ما می توانند شما را در این راه راهنمایی کنند.

جهت مشاوره ، خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید اسماعیل موسوی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09127727822
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

پاسخی بگذارید

تلگرام