گروه بازرگانی بیردکو
جمعه - ۳ مرداد ۱۳۹۹
خانه / ساعت دیواری چوبی / فروشنده عمده ساعت دیواری چوبی مدرن

فروشنده عمده ساعت دیواری چوبی مدرن

ساعت دیواری چوبی مدرن همیشه به عنوان یکی از پر فروش ترین ساعت ها معرفی شده است. فروشنده ای در فروش ساعت دیواری موفق است که بتواند با قیمت عمده محصول را عرضه کند و نبض بازار را به دست گیرد.

سال هاست برای سنجش زمان و بعد ها برای مدیریت زمان از وسیله ای به نام ساعت استفاده می کنند. این ساعت های طی دوران مختلف از لحاظ فیزیکی تغییرات بسیاری داشته اند. به عنوان مثال اولین ساعت هایی که اختراع شد طرح خورشیدی و آبی داشتند که طی فرمول هایی زمان را تشخیص می دادند. اما این محصول رفته رفته با پیشرفت همراه شد و حالا شاهد هستیم شرکت ها سال به سال مدل های متنوع و شیک را عرضه می کنند. از جمله بروز ترین ساعت های تولید شده ساعت دیواری چوبی مدرن است که از استقبال زیادی از سمت مشتریان برخوردار شده است.

ساعت دیواری چوبی مدرن

در ایران شهر های زیادی هستند که تولید ساعت دیواری چوبی مدرن را انجام می دهند اما یکی از مهم ترین و بهترین شهر ها شهر تهران است. کیفیت و زیبایی این محصول سبب شده تا به عنوان یکی از پر فروش ترین ساعت ها لقب بگیرد. این ساعت را اقشار مختلف جامعه با هر نوع تمکن مالی می توانند خریداری کنند چرا که ساعت های دیواری چوبی مدرن در طرح های مختلف با قیمت های گوناگون عرضه می شود. جدید ترین مدل های ساعت دیواری تولید شده در شرکت ها عبارتند از:

 1. ساعت دیواری بهار
 2. ساعت دیواری فانتزی طرح لیندا
 3. ساعت دیواری فانتزی باران عشق
 4. ساعت دیواری طرح قاب عکس
 5. ساعت دیواری طرح دایره نگینی
 6. ساعت دیواری شب تاب
 7. ساعت دیواری کاملیا
 8. ساعت دیواری طرح آنتک
 9. ساعت دیواری فانتزی فلورا
 10. ساعت دیواری چوبی نگار
 11. ساعت دیواری رویال
 12. ساعت دیواری طرح اسپیرال

تولید ساعت دیواری چوبی مدرن

در تولید ساعت دیواری های چوبی، جنس چوب ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند. قالب ساعت های چوبی که در بازار مشاهده می کنیم از جنس ام دی اف و چوب راش هستند که از با کیفیت ترین و زیبا ترین چوب ها به حساب می آیند. ساعت دیواری چوبی مدرن برای تولید نیاز به یک پروسه تولید استاندارد و حرفه ای دارد که این موضوع در بسیاری از شرکت های ایرانی رعایت می شود و ما شاهد آن هستیم پیشرفته ترین ماشین آلات موجود در جهان برای تولید این محصول بکار گیری می شود.

فروش عمده ساعت دیواری چوبی

برای این که یک محصول فروش عمده ای را تجربه کند نیاز است که یک سری از اصول مورد رعایت قرار گیرد. از جمله این اصول تبلیغات است. به همین منظور روش هایی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان تبلیغات گسترده و موثر تر و به تبع آن فروش بیشتری داشت. یکی از مهم ترین دلیل هایی که می تواند اثبات کند که تبلیغات تاثیر به سزایی در فروش دارد، کیفیت و زیبایی فوق العاده ساعت دیواری چوبی مدرن است که هیچ گونه ایرادی به آن وارد نیست اما چون این مقوله کار نشده فروش چشمگیری نداشته اند. حال تعدادی از روش های مرسوم تبلیغاتی را عنوان می کنیم:

 • تبلیغ محیطی
 • تبلیغ تلگرام
 • تبلیغ اینستاگرام
 • تبلیغ پیامکی
 • تبلیغ تراکتی
 • تبلیغ تلوزیون شهری
 • تبلیغ بیلبوردی

فروشنده ساعت دیواری مدرن

یکی از عواملی که باعث می شود پخش به صورت استاندارد انجام شود شیوه حمل و نقل است. این نکته از چشم فروشنده حرفه ای دور نمانده است. در ایران اغلب محصولات با استفاده از ماشین های سنگین انجام می گیرد اما ساعت دیواری به دلیل حساسیت و ظرافتی که در آن وجود دارد با وسایل حمل و نقلی دیگر نظیر قطار و هواپیما به مقصد ارسال می شود.
فروشندگان معتبر در شهر های زیادی هستند که پخش ساعت دیواری چوبی مدرن توسط آن ها انجام می شود که عبارتند از:

 • تبریز
 • گرگان
 • ساری
 • شیراز
 • زاهدان
جهت مشاوره ، خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید اسماعیل موسوی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09127727822
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

ساعت دیواری خورشیدی چوبی قیمت ارزان مشهد

ساعت دیواری خورشیدی چوبی به دلیل طرح زیبایی که داشته، امروزه با قیمت ارزان  به …

تلگرام