شرکت سازنده ساعت دیواری نگینی پرنس

پرنس یک شرکت سازنده ساعت دیواری ایرانی بوده که با ارائه طرح های چشمگیر نگینی شهرت یافته است. این محصولات را می توان در بازار داخلی و خارجی به راحتی فروش رسانید.

شرکت سازنده ساعت دیواری
شرکت سازنده ساعت دیواری پرنس

در ایران می توان شرکت های سازنده مختلفی را دید که مشغول به تولید انواع ساعت دیواری با مدل های شیک و زیبا هستند. این تولیدی ها با بهره گیری از ایده های خوب توانسته اند انواع ساعت دیواری درجه یک را ارائه دهند. به این ترتیب می توان شاهد کم شدن میزان واردات ساعت دیواری در سال های اخیر بود.

شرکت سازنده ساعت دیواری
شرکت تولید کننده ساعت دیواری پرنس

شرکت سازنده ساعت دیواری

اما اینکه سازنده ها بتوانند ساعت دیواری بهتری را به فروش رسانند، نیاز به بهره گیری از شاخصه های زیر دارد تا برند آنها را معتبر کند.

  • طرح های جدید
  • مواد اولیه مقاوم
  • ساخت حرفه ای
  • بهره گیری تکنولوژی
  • استفاده از هنر

شرکت سازنده ساعت دیواری شرکت سازنده ساعت دیواری شرکت سازنده ساعت دیواری

ساعت دیواری پرنس مدل های زیبایی از ساعت دیواری با جنس pvc را تولید میکند که مورد استقبال مشتریان داخلی و خارجی قرار گرفته است. این شرکت اخیرآ به تولید ساعت های ایستاده طرح برنز نیز میپردازد .

شرکت سازنده ساعت دیواری
تولیدی ساعت دیواری پرنس

ساعت دیواری نگینی پرنس

شرکت پرنس چه چند سالی ست مشغول به طراحی و تولید انواع ساعت دیواری در کشور بوده، مدل های شیکی را ارائه می دهد و استفاده از نگین باعث زیبایی بیشتر این ساعتها شده است. این شرکت توانسته محصولات خود را رقیبی برای ساعت های وارداتی قرار داده و حتی آنها را به کشورهای مختلف نیز صادر کند.

شرکت سازنده ساعت دیواری
ساعت دیواری نگین دار پرنس طرح برنز

 بازرگانی بیردکو  نمایندگی انواع ساعت دیواری پرنس بوده و آنها را بصورت عمده و با تخفیف های پلکانی ارائه داده و آماده همکاری با فروشندگان سراسر ایران و  نیز تجار صادرکننده میباشد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما